ukendeitples

Діагностики адаптації студентів  І курсів

24 September 2020

Протягом місяця з метою діагностики адаптації студентів  І курсів Борщівського агротехнічного коледжу практичним психологом проводились анкетування першокурсників , дослідження міжособистісних стосунків в групах за методикою « Соціометрія».

Згідно досліджень типовими проблемами, з якими найчастіше стикаються студенти є:

• Хибні, неадекватні очікування і ілюзії щодо навчання;
  • « Зовнішня» мотивація навчання (навчання для батьків, невизначеність життєвих планів і цілей);
  • Необізнаність із поведінковими нормами і стандартами, притаманному студентському середовищу;
  • Невизначеність власної стратегії навчання.

Питання адаптації студентів – надзвичайно важливе для педагогічного колективу навчального закладу, а тому за сприянням психолога будуть здійснюватися інші дослідження цього аспекту, з подальшим аналізом для ефективного впровадження у виховному процесі.

em150gerb pdatulnaytntu