ukendeitples

Захист звітів виробничої технологічної практики

15 October 2020

На відділенні «Агрономія. Будівництво та цивільна інженерія» відбувся захист звітів виробничої технологічної практики студентами груп Г-41 за освітньо-професійною програмою «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» 17 осіб та студентів групи А-41 за ОПП «Виробництво та переробка продукції рослинництва» 16 осіб.

Об’єктами практики були районні управління експлуатації газових господарств та сільськогосподарські підприємства Борщівського району, де студенти  мали можливість застосувати набуті в коледжі теоретичні та практичні знання. Студенти випускних груп продемонстрували підготовлені презентації та відеоматеріали, де безпосередньо проходили практику. Хочеться відзначити відмінну якість підготовки студентів, їхні знання, вміння та навички.

em150gerb pdatulnaytntu