ukendeitples

Засідання обласного методичного об’єднання методистів

17 February 2021

15 лютого відповідно до графіка засідань обласних методичних об’єднань закладів фахової передвищої освіти Тернопільської області в режимі онлайн-семінару з використанням платформи Google Meet відбулося засідання обласного методичного об’єднання методистів на тему: «Актуальні питання атестації педагогічних працівників у 2020-2021 н.р.».

У засіданні прийняв участь завідувач навчально-меотодичного кабінету коледжу Віктор Поплета.

У рамках методоб’єднання відбулася зустріч із спеціалістами обласного управління освіти і науки Тетяною Дрозд та Оксаною Захарчук.

У ході засідання розглядались питання оформлення атестаційної документації, особливості підвищення кваліфікації та правильного обліку, розглядались типові помилки у підготовці педагогічних працівників до атестації.

Методоб’єднання пройшло в атмосфері ділового спілкування, обміну досвідом та дало багато позитивної інформації.

Модератором заходу був заклад освіти «Медичний коледж» (методист Світлана Підлісна).

em150gerb pdatulnaytntu