ukendeitples
-->

В коледжі відбулось спортивне свято

23 September 2015

15 вересня на стадіоні спортивного комплексу Борщівського агротехнічного коледжу відбулось спортивне свято присвячене Дню фізичної культури і спорту. День здоров’я розпочався з вітального слова директора навчального закладу Ярослава Васильовича Козія.

 

Першокурсники здорові, бадьорі, готові до фізичних випробувань почали змагатись в силі, спритності та силі духу. До програми свята входили змагання з міні - футболу серед студентів груп Т-11, Б-11, Тп -11. Переможцями яких стала команда групи Б-11. Великою допомогою в цій перемозі була підтримка завідувача відділення Гільтая В.В. та голови циклової комісії Продан Н.С.

Першокурсники груп Т-011, Т-012, Е-11, К-11, Вппр-11, Г-11 змагались в спортивній естафеті, яка складалась з дев’яти етапів:біг з набив. м’ячем, просування по лаві, ведення футбольного м’яча, ведення баскетбольного м’яча, біг через кільця, біг з скакалкою, перенесення гирі, ходьба присідом, біг 100м. Бронзовими призерами даних змагань стали студенти групи Т-011, срібними – студенти групи Е-11.Чемпіонами студенти групи Т-012.

Велику увагу та зацікавленість викликали змагання з перетягування линви. Найсильнішими стала команда групи Е-11, яка перемогла студентів групи Т-012. Студенти групи Т-011 в боротьбі за 3-4 місце перемогли команду Г-11. В конкурсі з армреслінгу 1 місце здобув Миронюк Руслан, 2 місце – Квітецький Андрій і 3 місце – Мовчан Андрій.

На волейбольному майданчику команди груп електриків та комерсантів, кращими волейболістами стали студенти відділення комерційної діяльності.

Учасники свята подарували багато емоцій, переживань та гарний настрій усім вболівальникам та глядачам.

em150gerb pdatulnaytntu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15