ukendeitples

Items filtered by date: Tuesday, 10 December 2019

В гуртожитку №3 Борщівського агротехнічного коледжу вихователями була проведена відкрита година спілкування на тему « Повага до себе та інших». Метою даного заходу було розкрити зміст таких понять як «повага», «самоповага», «толерантність», «ввічливість», «самооцінка». Важливо було  довести студентам те, що кожна людина є унікальною. Зав’язалася цікава  дискусія із студентами щодо важливості   розвитку комунікативних здібностей, аналізування себе та своїх вчинків, ввічливому спілкуванні з дорослими й однолітками, виховування любові до себе та оточуючих, формуванні толерантного ставлення до інших людей.

Published in Всі новини

10 грудня кожного року весь світ відзначає Міжнародний день прав людини (Human Rights Day). Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН у 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини, яка проголосила рівність всіх жителів планети перед законом. Людина, її життя і гідність, права та свободи визнано найвищою цінністю кожної держави. В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди цієї події.

Published in Всі новини

9 грудня в рамках Дня відкритих дверей в Борщівському агротехнічному коледжі за сприяння Галян Ірини, фахівця з профорієнтації Борщівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулася зустріч учнів-дев’ятикласників Глибочецької загальноосвітньої школи з адміністрацією та викладачами БАТК. Федишин Любов, практичний психолог та вчитель «Основ здоров’я» цієї школи була приємно вражена матеріальною оснащеністю нашого навчального закладу, особливо функціональними можливостями інтерактивної дошки та її використанням на заняттях з історії. Учням, більшістю з яких були хлопці, особливо припала до душі екскурсія лабораторіями «Експлуатація і ремонт газового обладнання», «Ремонт двигунів», «Автотракторні двигуни», «Автотракторна трансмісія, ходова та гідравлічна частина».

em150gerb pdatulnaytntu