ukendeitples
Items filtered by date: Понеділок, 13 Січня 2020

Споконвіку, напередодні старого Нового року, за давньою народною традицією, справляють Щедрий Вечір – веселе українське свято з їжею, обрядами, забавами, щедруванням, засіванням та водженням «Маланки» . Завданням засівальників було відганяти злих духів, приносити здоров’я та забезпечувати врожай. Сьогодні дзвінка щедрівка буде лунати звечора і аж до опівночі.

Адміністрація Борщівського агротехнічного коледжу вітає усіх з прийдешнім святом і бажає, щоб Маланка-Вода прийшла до Вас на Щедрий вечір разом із Василем-Місяцем і у Старий Новий Рік здійснила якомога більше старих бажань. Нехай по-новому блищать щастям очі, по-новому міцніє здоров’я, з’являються нові бажання і цілі. А друзі будуть по-старому відданими, вірність коханих – так само безмежна, а життя – прекрасне!

Радуйся, ой радуйся, земле, син Божий народився!”

Опубліковано в Всі новини
Понеділок, 13 Січня 2020 09:43

Запрошуємо на навчання

навччання

Опубліковано в K2 Slideshow

Борщівський агротехнічний коледж

запрошує на навчання в 2020 році

для здобуття освітньо-професійного ступеня Фаховий молодший бакалавр за спеціальностями та освітньо-професійними програмами на денну форму навчання:

• випускників шкіл, що здобули базову загальну середню освіту (9 клас), повну загальну середню освіту (11 клас), за спеціальностями та освітньо-професійними програмами:

«Агрономія»

«Будівництво та цивільна інженерія» (за ОПП Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання)

• випускників шкіл, що здобули базову загальну середню освіту (9 клас), повну загальну середню освіту (11 клас), випускників закладів професійно-технічної освіти зі здобутим освітньо-кваліфікаційним рівнем Кваліфікований робітник за спеціальностями та освітньо-професійними програмами:

«Агроінженерія»

«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

«Маркетинг»

• випускників закладів професійно-технічної освіти зі здобутим освітньо-кваліфікаційним рівнем Кваліфікований робітник за спеціальностями та освітньо-професійними програмами:

«Будівництво та цивільна інженерія» (за ОПП Будівництво та експлуатація будівель та споруд)

• випускників шкіл, що здобули повну загальну середню освіту

(11 клас), випускників закладів професійно-технічної освіти зі здобутим освітньо-кваліфікаційним рівнем Кваліфікований робітник,  випускників коледжів та технікумів зі здобутим освітньо-кваліфікаційним рівнем Молодший спеціаліст, випускників закладів вищої освіти

для здобуття освітньо-професійного ступеня Фаховий молодший бакалавр за спеціальностями та освітньо-професійними програмами на заочну форму навчання:

«Агроінженерія»

«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

«Маркетинг»

Якщо у Вас виникли питання, будемо раді Вам допомогти!

м.Борщів вул. Грушевського 15

тел. 098 415 0729

наш сайт: www.batk.edu.ua

Для зворотнього зв’язку заповніть, будь ласка, анкету:

qr2020

Опубліковано в Для контенту