ukendeitples

Items filtered by date: Monday, 09 November 2020

9 листопада 2020 року у День української писемності та мови студенти І та ІІ курсів усіх відділень Борщівського агротехнічного коледжу взяли участь у 20 ювілейному Всеукраїнському диктанті національної Єдності. Своєю активною участю засвідчили повагу до рідного слова.

Published in Всі новини

Згідно плану роботи педагогічної ради на 2020/2021 навчальний рік у Борщівському агротехнічному коледжі відбулося засідання педагогічної ради. На порядок денний виносились питання аналізу роботи приймальної комісії коледжу в 2019-2020 н.р. та завдання на 2020-2021 н. р. (доповідач Бурлак Володимир), психологічної адаптації першокурсників як необхідної умови успішного навчання (доповідач Регуш Оксана), інновацій у військово-патріотичному вихованні студентської молоді (доповідач Ставрук Дмитро).

Published in Всі новини

em150gerb pdatulnaytntu