ukendeitples

Items filtered by date: Monday, 07 September 2020

07 вересня поточного року на базі Борщівського агротехнічного коледжу розпочалися курси цільового призначення за напрямом "Безпечні методи та прийоми обслуговування котелень. Повторна перевірка знань з професії "Оператор котельні" за сприяння Тернопільського обласного центру зайнятості та Львівського центру ПТО ДСЗ.

Published in Всі новини

4 вересня поточного року в навчально-методичному кабінеті відбулося засідання методичної ради коледжу. Були розглянуті питання планування роботи навчально-методичного кабінету на новий навчальний рік. Обговорено особливості оформлення навчально-методичної документації викладачів, циклових комісій. Проведено аналіз особливостей викладання навчальних дисциплін в умовах дистанційної та змішаної форм навчання. Засідання пройшло в творчій та конструктивній атмосфері.

Published in Всі новини

em150gerb pdatulnaytntu