ukendeitples

Items filtered by date: Thursday, 13 May 2021

Формування професійних вмінь і навичок є досить актуальним питанням для технічних спеціальностей, яке пов’язане із швидким розвитком техніки та новітніх технологій.

У Борщівському агротехколеджі студенти груп третього курсу відділення «Агроінженерія» успішно опановують професійні вміння під час проходження навчальної практики з дисципліни «Технічний сервіс в АПК». Практичні вправи із застосуванням нового діагностичного та ремонтно-технологічного обладнання дозволяють моделювати реальні умови виробництва, формують перший професійний досвід роботи із агротехнікою.

Формуючи компетенції базової технічної інформованості, у процесі проведення практичних занять, студенти вчаться застосовувати діагностичні адаптивні пристрої та відповідне програмне комп’ютерне забезпечення при визначенні технічного стану систем і механізмів двигунів.

Такі практичні заняття сприяють потребі регулярної та планомірної самостійної роботи у процесі вивчення навчального курсу.

Published in Всі новини

З 11 травня проходить заключний тиждень навчальної практики із дисципліни «Сільськогосподарські машини» у групі Аі-032.

Завдяки багаторічної співпраці коледжу та ТОВ «Корпорації «Колос-ВС», студенти мають можливість безпосередньо у полі вивчати роботу, технологічну наладку та технічне обслуговування   нової сільськогосподарської техніки таких провідних зарубіжних фірм як Нorsch, Case,John deere, Vaderstad, Massey Ferguson. На практичних заняттях студенти проводять технічне обслуговування сільськогосподарських машин, проводять наладку агрегатів на задані умови роботи.

Published in Всі новини

em150gerb pdatulnaytntu