ukendeitples

Items filtered by date: Wednesday, 02 June 2021

1 червня 2004 року на основі договору про співпрацю між ТзОВ «Корпорація «Колос-ВС» і Борщівським агротехнічним коледжем було створено регіональний навчально- практичний центр, який є структурним підрозділом нашого закладу освіти.

Центр має належну матеріально - технічну базу для проходження навчально - виробничих практик студентами із навчальних закладів фахової передвищої освіти західного регіону України та професійних закладів Тернопільської області.

З 2005 року підготовку та перепідготовку проходять слухачі направлені районним та обласним центрами зайнятості за напрямом тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

Щороку на базі центру проводяться курси підвищення кваліфікації майстрів практичного (виробничого) навчання з роботи на тракторах, комбайнах та сільськогосподарських машинах .

Слухачі навчально-практичного центру мають можливість вивчити та ознайомитись із зарубіжною технікою таких фірм , як: “John Deere”, “Claas”, “Fortschrit”, “Massey Ferguson”,“ Case” та технікою вітчизняних виробників.

Водночас тут не тільки пропагуються сучасні агротехнічні технології, досягнення науково-технічного прогресу в аграрній сфері, а подається і методика впровадження їх у сучасне агропромислове виробництво.

За час існування навчально-практичного центру пройшли підготовку 8007 слухачів, з яких 6268 - студентів, 782 майстри виробничого навчання та 420 викладачів.

Published in Всі новини

em150gerb pdatulnaytntu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15