Ukrainian English German Italian Polish Spanish
Items filtered by date: Tuesday, 12 June 2018


8 червня відбулося закриття XX зльоту в м. Умані. Борщівський агротехнічний коледж продемонстрував художні та вокальні номери на концерті переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі». Постановка вражала професійністю, артистизмом, неймовірним талантом учасників з Борщівського агротехнічного коледжу! Шквал оплесків, теплота глядачів не відпускала нашу БОРЩІВСЬКУ АГРАРНУ МОЛОДЬ зі сцени. Студентський та педагогічний колектив Борщівського агротехнічного коледжу пишається вами!!!
А до Вашої уваги "Накувала зозуля" у виконанні Інни Ониськів, Наталії Морозко та студентів БАТК!

Published in Всі новини


Черкащина гостинно зустріла на своїй землі делегацію Борщівського агротехнічного коледжу в м. Умані на XX зльоті студентських лідерів аграрної освіти. В перший день, 6 червня, відбулося урочисте відкриття зльоту (привітання гостей і творчих колективів міста), екскурсія «Знайомство з історією Уманського національного університету садівництва» та екскурсія до Національного дендрологічного парку «Софіївка». Не менш насиченим був і другий день: агрополітичні дебати, засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування, конкурс «Стратегічний розвиток аграрного сектору – бачення молодих українських спеціалістів», відвідування промислових підприємств та фермерських господарств і завершився день фестивалем «Тобі, Україно, моя пісня!».

Published in Всі новини

7 червня відповідно до графіку засідань методичних комісій навчальних закладів І-ІІ р.а. Тернопільської області на базі Чортківського коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ відбулася презентація економічних робіт-досліджень у виконанні студентів коледжів області. Борщівський агротехнічний коледж представляла студентка групи К-21 Зурнаджи Реджина (науковий керівник Сарап Роман) з дослідженням на тему «Поведінкова економіка: емоції та прийняття рішень». Бездоганний виступ студентки БАТК та надзвичайна гостинність колег із Чорткова, очолюваних їхнім директором Жовковською Т.Т. залишили найкращі враження і спогади.

Published in Всі новини

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

10°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 17.70 km/h