ukendeitples

Доступ до публічної інформації

 

Метою Закону України «Про доступ до публічної інформації» є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Надання публічної інформації Борщівський агротехнічний коледжу здійснює у відповідь на запит на отримання публічної інформації. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним, подаватись в усній,письмовій чи в іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).

 
ФОРМИ ДЛЯ ПИСЬМОВОГО ПОДАННЯ ЗАПИТУ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ:
  від фізичної особи (переглянути)
від юридичної особи (переглянути)
від об'єднання громадян (переглянути)

ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ, ПОДАННЯ ЗАПИТУ НА ОТРИМАННЯ
ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

З метою спрощення процедури оформлення запитів на інформацію пропонуємо подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію. Запит на інформацію має містити: ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

 

 

Для оформлення запиту на отримання публічної інформації:
- письмово необхідно направити лист за адресою: Борщівський агротехнічний коледж,  вул. Грушевського,15, м. Борщів, Тернопільська обл., 48702
(на конверті вказувати «Публічна інформація»)
- усно запит можна здійснити за телефоном : (03541) 2-15-13
- електронною поштою: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

em150gerb pdatulnaytntu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15