Сьогодні в Борщівському агротехнічному коледжі за ініціативи трудового та студентського колективів та сприяння директора коледжу Я.В.Козія була закладена Алея пам’яті захисників України.

9-10 жовтня на стадіоні спортивного комплексу БАТК проводився футбольний турнір на кубок завідувачів відділень. З вітальним словом до учасників змагань звернувся директор коледжу Козій Я.В. Він побажав футболістам успіхів в чесній боротьбі, проявити свої найкращі фізичні й технічні якості.

9 жовтня на відділенні «Агрономія. Будівництво та цивільна інженерія» відбувся захист звітів виробничої технологічної практики студентами групи Г-41 спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія».

8 жовтня 2019 року в лекційній залі Борщівського агротехнічного коледжу відбулася конференція-захист звітів виробничої технологічної практики студентами відділення "Агроінженерія". У своїх звітах та підготовлених відеопрезентаціях студенти-практиканти розповіли про прогресивні технології в "Корпорації "Колос-ВС", "Бучачхлібпром", ПАП "Дзвін".

Page 1 of 187