ukendeitples

Всі новини (884)

В Борщівському агротехнічному коледжі відповідно до Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році, 13 липня о 18:00 завершується прийом заяв від вступників на основі базової загальної середньої освіти.

Вчорашня ніч – це час, коли все зло залишається по іншу сторону багаття. Нехай же так і буде в житті кожного з нас, нехай квітку папороті знайде той, кому потрібне диво. І нехай попереду чекає тільки щастя і радість, а горе буде спалене в яскравому полум'ї купальського багаття!

06.07.2020 р. в Борщівському агротехнічному коледжі на відділеннях «Агрономія» та «Агроінженерія» було проведено іспит на здобуття робітничої спеціальності «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» в групах А-31 та Аі-032.

І трудились люди вволю,
і давали добрив полю —
вийшов добрий урожай.
На полях учбового господарства Борщівського агротехнічного коледжу розпочалися жнива. Це один з найбільш відповідальних періодів в господарському циклі. А відтак, для наших аграріїв розпочалась гаряча пора – збір зернових культур.
Цього року ми ма¬є¬мо доб¬рі на¬дії на вро¬жай. Наше господарство повністю готове до жнив: підготовлено техніку, машини та комбайни.
Отож, бажаємо коледжівським аграріям, справджених надій на щедрі покоси. Нехай Земля віддячить за любов і турботу чистими і щедрими врожаями, наповнить душу миром, спокоєм і задоволенням від роботи.

Page 1 of 221

em150gerb pdatulnaytntu