Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Всі новини

Всі новини

В Борщівському агротехнічному коледжі проходять останні приготування до початку навчального року. Підходять до завершення ремонтні роботи в гуртожитках та на учбовому господарстві. Завершуються   роботи по благоустрою прилеглих територій закладу та стадіону.

Сьогодні в Борщівському агротехнічному коледжі відбулися збори студентів, які вступили до навчального закладу за спеціальностями «Агроінженерія» та «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання». Всього на дані спеціальності вступило 70 випускників шкіл району та області. Студенти ознайомилися із структурою навчального закладу, адміністрацією, пройшла перша зустріч з кураторами. Заступник директора Ігор Блозва побажав усім якнайшвидшої адаптації в навчальному закладі та успішного навчання. Студенти прослухали інструктаж з охорони праці та техніки безпеки в навчальному закладі та гуртожитку.

Літо – це не тільки пора канікул та відпочинку студентів, відпусток педагогічних працівників, а й період, коли проводяться ремонтні роботи в Борщівському агротехнічному коледжі. Зокрема, в гуртожитках №2 та №3 покращуються санітарно-побутові умови, проходить ремонт на поверхах та на секціях, місцях загального користування. Таким чином, навчальний заклад опікується студентами, щоб кожен студент почував себе у гуртожитку, як у рідному домі.

З 15.07.2019 р. в Борщівському агротехнічному коледжі розпочалися вступні іспити для абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти (випускників 9 класу). За результатами вступних випробувань з української мови (диктант) та математики (усно), буде проведено конкурсний відбір з наступним зарахуванням студентами коледжу.

Бажаємо усім  успіхів!

Page 1 of 180

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702