ukendeitples

Всі новини (805)

День Соборності українці відзначають щороку 22 січня. І передували цій даті важливі події. 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві відбулося проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західно -Української Народної Республіки.

Споконвіку, напередодні старого Нового року, за давньою народною традицією, справляють Щедрий Вечір – веселе українське свято з їжею, обрядами, забавами, щедруванням, засіванням та водженням «Маланки» . Завданням засівальників було відганяти злих духів, приносити здоров’я та забезпечувати врожай. Сьогодні дзвінка щедрівка буде лунати звечора і аж до опівночі.

Адміністрація Борщівського агротехнічного коледжу вітає усіх з прийдешнім святом і бажає, щоб Маланка-Вода прийшла до Вас на Щедрий вечір разом із Василем-Місяцем і у Старий Новий Рік здійснила якомога більше старих бажань. Нехай по-новому блищать щастям очі, по-новому міцніє здоров’я, з’являються нові бажання і цілі. А друзі будуть по-старому відданими, вірність коханих – так само безмежна, а життя – прекрасне!

Радуйся, ой радуйся, земле, син Божий народився!”

На відділенні «Агрономія. Будівництво та цивільна інженерія» відбувся захист звітів переддипломної практики студентами групи Б-31 та Г-41 спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Студенти продемонстрували підготовлені презентації та відеоматеріали, де безпосередньо проходили практику.

Перший робочий день нового 2020 року в Борщівському агротехнічному коледжі розпочався із апаратної наради, яку відкрив та провів директор коледжу Я.В.Козій.

Він привітав усіх присутніх з Новим 2020 роком, побажавши міцного здоров’я, добробуту, благополуччя та плідної і корисної праці. Під час наради розглядались ряд важливих питань, поставлені завдання щодо підготовки до початку другого навчального семестру, дано відповідні доручення керівникам підрозділів.

Page 1 of 202