«На вірність Вкраїні вони присягали - Народу, батьківській землі…»

18 October 2018
«На вірність Вкраїні вони присягали - Народу, батьківській землі…». Таку назву має відкритий перегляд літератури в бібліотеці Борщівського агротехнічного коледжу. В рамках проведення декади відділення «Агрономія. Будівництво та цивільна інженерія » і триєдиного свята, яке ми святкували 14 жовтня, в бібліотеці коледжу викладач історії та правознавства Тетяна Стецько провела тематичний екскурс літературою про історію створення УПА.
Як зазначила Тетяна Володимирівна, «… немає в цих книгах карколомних сплетінь і поетичних феєрверків, є низка епізодів із життя - цікавих і повчальних. Жива історія учасників в Українській Повстанській Армії, про будні героїв і в’язнів». Викладач висвітлила боротьбу українців за національні ідеали, свободу і незалежність у лавах Організації Українських Націоналістів та Української Повстанської Армії, поєднавши минуле з теперішнім. Добірка літератури буде цікавою і корисною для всіх, хто цікавиться історією, а особливо для молоді, яка виростає й виховується на традиціях визвольної боротьби українського народу. Вічна пам’ять і слава воїнам УПА, відомим і незнаним героям, які впали смертю хоробрих у боротьбі за волю УКРАЇНИ.