Ukrainian English German Italian Polish Spanish

«На вірність Вкраїні вони присягали - Народу, батьківській землі…»

18 October 2018

«На вірність Вкраїні вони присягали - Народу, батьківській землі…». Таку назву має відкритий перегляд літератури в бібліотеці Борщівського агротехнічного коледжу. В рамках проведення декади відділення «Агрономія. Будівництво та цивільна інженерія » і триєдиного свята, яке ми святкували 14 жовтня, в бібліотеці коледжу викладач історії та правознавства Тетяна Стецько провела тематичний екскурс літературою про історію створення УПА.

Як зазначила Тетяна Володимирівна, «… немає в цих книгах карколомних сплетінь і поетичних феєрверків, є низка епізодів із життя - цікавих і повчальних. Жива історія учасників в Українській Повстанській Армії, про будні героїв і в’язнів». Викладач висвітлила боротьбу українців за національні ідеали, свободу і незалежність у лавах Організації Українських Націоналістів та Української Повстанської Армії, поєднавши минуле з теперішнім.
Добірка літератури буде цікавою і корисною для всіх, хто цікавиться історією, а особливо для молоді, яка виростає й виховується на традиціях визвольної боротьби українського народу.
Вічна пам’ять і слава воїнам УПА, відомим і незнаним героям, які впали смертю хоробрих у боротьбі за волю УКРАЇНИ.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

-5°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 17.70 km/h