Ukrainian English German Italian Polish Spanish

«Людської пам’яті мости»

22 November 2018

Бібліотекар Борщівського агротехнічного коледжу Тетяна Харкава провела годину скорботи «Людської пам’яті мости» з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору.

Мета заходу - формувати у студентів щирі людські почуття, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянську відповідальність за його майбутнє; сприяти поверненню історичної пам’яті про голодомор 1932-1933рр.; виховувати почуття співпереживання, поваги до минулого України.
Студенти групи А – 11- Прокопишин Таня, Теровський Тарас, Возна Анастасія, Чеснік Марія, Гульчак Світлана, Вакуленко Василь, Лукін Вадим – група Е - 11 підготували презентації, кадри з документальних та художніх фільмів про голодомор, історичний екскурс сторінками газет та журналів із повідомленнями про голод в Україні, переглянули тематичну книжкову виставку.
Хай же пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам сили й волі, мудрості та наснаги для зміцнення власної держави на власній землі. І нехай світло свічки буде нашою даниною тим, хто пішов від нас 1933 року. 
24 листопада о 16:00 пройде загальнонаціональна хвилина мовчання, після якої українці вдома та по всьому світу запалюватимуть свічки пам'яті у себе на вікнах чи біля меморіалів Голодомору.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702