Як обирати професію

22 November 2018

«Як вибрати майбутню професію?» - рано чи пізно таким питанням задається кожна людина. Вибір професії справа нелегка, але необхідна. Адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить чим займається людина. Саме тому 20 листопада 2018 року фахівці районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості спільно з представником Борщівського агротехнічного коледжу провели Ярмарок професій для випускників Борщівського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. №3". Учні мали можливість поспілкуватись з Володимиром Бурлаком, відповідальним секретарем приймальної комісії Борщівського агротехнічного коледжу, ознайомитись з умовами вступу до навчального закладу та переліком професій. Учні ознайомились з професіями, які користуються попитом на сучасному ринку праці, з формулою правильного вибору фаху та помилками, які можуть трапитись при виборі професійного майбутнього.