Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Турнір з волейболу на Кубок директора

29 November 2018

27-28 листопада в Борщівському агротехнічному коледжі відбувся традиційний турнір з волейболу на Кубок директора. В змаганнях взяли участь  команди шести  спеціальностей: «Комерційна діяльність», «Експлуатація та ремонт машин і обладнання АПВ»,« Виробництво і переробка продукції рослинництва», «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання», Будівництво та експлуатація будівель і споруд»,« Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК».

Турнір розпочався з підняття Державного прапора та виконання Гімну. З вітальним словом до учасників звернувся т.в.о. директора Блозва І.Й. В результаті дводенних баталій за третє місце зустрілися команди спеціальностей «Експлуатація та ремонт машин і обладнанні АПВ» і «Будівництво та експлуатація будівель і споруд». Перемогу з рахунком 2:0 здобули будівельники і посіли третє призове місце.

Кульмінацією турніру стала фінальна гра, в якій кубок виборювали команди спеціальностей «Виробництво і переробка продукції рослинництва» та «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК». У впертій і напруженій боротьбі перемогу з рахунком 2:0 (25:19;  32:30), а разом з тим і кубок чемпіонату виборола команда агрономів. Кращим гравцем турніру визнаний гравець команди переможниці Сергій Гринюк, а його команда отримала омріяний Кубок директора.

Команди-призери нагороджені грамотами. Турнір викликав великий інтерес серед учасників змагань і вболівальників.«»

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702