Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Урочисте вручення дипломів

06 December 2016

2 грудня поточного року в Борщівському агротехнічному коледжі відбулося урочисте вручення дипломів студентам заочного відділення.

 

Урочисте зібрання відкрив та привітав студентів з успішним завершенням навчання завідувач заочного відділення П.В.Войтухів. З теплими словами вітань до молодого покоління звернувся керівник навчального закладу Я.В.Козій, який побажав випускникам успіхів в обраній справі, любові в серці та мирного неба над головою. Директор коледжу вручив дипломи молодших спеціалістів з відзнакою та звичайного зразка.

Впродовж свята студенти денної форми навчання доповнювали атмосферу справжнього свята веселими пісенними дарунками.

Дорогі випускники! Сьогодні Ви стоїте на порозі нового важливого етапу свого життя – вибору наступного місця навчання чи вимріяного місця роботи. Вам належить в житті зробити не один відповідальний крок. Сподіваємось, що кожного разу вибір ваш буде правильним. Щиро бажаємо Вам не втрачати наполегливості, енергії і з кожним днем лише примножувати її, не втрачати віру в себе і в свої можливості! З впевненістю ми відкриваємо для Вас двері в майбутнє і бажаємо досягти всіх поставлених висот!

 

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Переважно хмарно

6°C

Борщів

Переважно хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 8.05 km/h