Веселий український ярмарок

25 October 2017

Вже вкотре у коледжі відкриття декади агрономічного відділення розпочинається з виставки плодоовочевої продукції, вирощеної на колекційно-дослідному полі коледжу та імпровізованих виступів викладачів і студентів відділення. Цього разу присутніх гостей студенти-гуртківці разом з викладачами запросили на веселий ярмарок, де показали побут та традиції, українського ярмарку. Пізніше гостей пригостили різними смаколиками та кулінарними шедеврами традиційної української кухні.

Під час спілкування директор коледжу Козій Я.В. поділився своїми враженнями від побаченого і почутого, проаналізував роботу студентів та викладачів і як професіонал та аматор розповів про свої здобутки при вирощуванні овочевих культур у себе вдома.

Переважно хмарно

Переважно хмарно