24 жовтня в Борщівському аротехнічному коледжі пройшла першість з міні-футболу серед збірних команд відділень.

26 October 2017

В змаганнях взяли участь п’ять відділень коледжу, в напруженій боротьбі третє місце посіла команда відділення «Монтаж та обслуговування устаткування систем газопостачання», перемігши хлопців з відділення «Комерційна діяльность». І чемпіоном БАТК стало відділення «Агроінженерія», здолавши в фінальному матчі непоступливих футболістів з відділення «Електрична інженерія».

Організаційний комітет вдячний всім учасникам першості, які захищали честь своїх відділень, серед яких можна виділити: Строцького Івана, Костіва Василя, Сисюка Вадима, Кучера Руслана, Гищука Олександра, Пишка Володимира, Кубея Сергія