Ukrainian English German Italian Polish Spanish

День Гідності та Свободи

21 November 2017

Сьогодні, в День Гідності та Свободи, колектив Борщівського агротехнічного коледжу зібрався , щоб засвідчити і ще раз підтвердити той факт, що Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Помаранчева 2004-го року, яка стала тріумфом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності.

 

Відрадно мені сьогодні говорити про те, що наші студенти та викладачі були активними учасниками цих подій. Ми ніколи не стояли осторонь. Разом із всіма українцями демонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи, починаючи із першої лінійки перед навчальним закладом чотири роки тому, на майдані нашого міста та закінчуючи головним Майданом країни.

Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати зусилля для її блага . Ми маємо в скрутну хвилину згуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які в ході АТО звільняють українську землю від чужоземних окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України.

Рада студентського самоврядування БАТК виступила з ініціативою відправити захисникам України, патріотам своєї землі, справжнім героям – нашим землякам,серед яких є випускники нашого навчального закладу, освячені  полотнища прапорів. Студентський колектив підтримав ідею і втілив її в життя.

Цю ідею підхопили учні Борщівської загальноосвітньої школи № 1 та №3,Державного навчального закладу "Борщівський професійний ліцей"

Велика вдячність воїнам за мирне сьогодення, яке ми маємо, адже саме вони стали на захист Вітчизни за першим її покликом. Вони продовжують славні бойові традиції своїх предків козаків, примножують їх у нових історичних умовах … І сьогодні український солдат є гарантом забезпечення захисту народу, держави та її кордонів.

Гідний поваги народ має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої держави.

Слава Україні! Героям слава!

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

10°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 69%

Вітер: 20.92 km/h