Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Відбулась інформаційно-просвітницька година

13 Лютий 2018

Життя сучасних людей в еру інформаційного суспільства важко уявити без всесвітньої мережі. Internet – це частинка нашого повсякденного життя: середовище для спілкування, розваг, навчання, а можливо і роботи. Але поряд з великими можливостями, які сучасні засоби зв’язку дали людству, вони принесли з собою і проблеми: кіберзлочинність, психологічну залежність від технічних засобів, перехід у віртуальну реальність, тощо.

 

З нагоди Дня безпечного Інтернету та з метою поширення знань про безпечне і відповідальне використання цифрових технологій молоддю  9 лютого в нашому навчальному закладі відбулась інформаційно-просвітницька година на тему: «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

Викладач інформатики та комп’ютерної техніки Людмила Гонтарук розповіла студентам про основні правила безпечного використання Інтернету, зокрема застерегла від розголошення персональної  інформації у відкритих джерелах, закликала обережно спілкуватись у соцмережах із людьми, яких особисто не знають, нагадала правила користування платіжними картками, електронною поштою, незахищеним Інтернетом у публічних місцях. Розповіла про поширені сьогодні види шахрайства: фішинг та сайти-підробки, та як не стати жертвами таких шахраїв. Наголосила у необхідності використовувати складні паролі та якщо це можливо двофакторну аутентифікацію. Нагадала про основні правила захисту персонального комп’ютера від несанкціонованого доступу та шкідливого програмного забезпечення.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

21°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 60%

Вітер: 11.27 km/h