Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Cемінар «Дидактика та методика викладання у фаховій освіті»

19 Лютий 2018

В рамках реалізації спільного українсько-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» на базі ДУ НМЦ «Агроосвіта»12-14 лютого 2018 року відбувся семінар «Дидактика та методика викладання у фаховій освіті».

 

В роботі семінару взяли участь представники Глухівського агротехнічного інституту, Липковатівського, Іллінецького, Мирогощанського, Хорольського, Рогатинського, Немішаївського, Бердянського коледжів, Український аграрний ліцей та НМЦ «Агроосвіта». Борщівський агротехнічний коледж представляв голова циклової комісії ремонтно-технологічних дисциплін Ковцун Андрій Ярославович. 

Основними темами семінару були: обговорення стану та перспективи розвитку сільського господарства України, а також аналіз системи та тенденції розвитку агарної освіти в коледжах України

У процесі обговорення даних питань його учасники оцінювали власні стилі викладання та ділилися досвідом із іншими, визначали напрямки покращення системи фахової агарної освіти в цілому.

Лектор курсів, доктор Керстін Ваквітц знайомила учасників семінару з методами "Активного навчання" в агарних школах європейських країн. Вона провела для викладачів-аграріїв тренінги щодо нових підходів у формуванні компетентностей наших педагогів та розробки нових стандартів фахової освіти.

Учасники семінару виконували різноманітні завдання: розробка схем дій для вирішення виробничих професійних завдань в різних галузях, планування подання навчального матеріалу методом «навчання в дії».

Логічним завершенням семінару було вручення сертифікатів від керівників проекту з боку німецьких представників.

 

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Переважно хмарно

6°C

Борщів

Переважно хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 8.05 km/h