Ukrainian English German Italian Polish Spanish

«Роздуми над Христовою дорогою у часі Великого посту»

27 March 2018

Завершується період Великого посту, який передує великому християнському святу – Світлому Воскресінню Христовому – Великодню.

Під час великого посту варто задуматися над своїм життям, над своїми вчинками, над своїм призначенням і покликанням на землі. У Борщівському агротехнічному коледжі з благословення отця Михайла Манькутом, сотрудником церкви Успіння Пресвятої Богородиці міста Борщева та під керівництвом куратора групи К-21 Демчук О.В. проведено виховну годину на тему: «Роздуми над Хресною дорогою у часі Великого посту».

Метою виховного заходу було донести до студентів, що Господь любить нас, тому що довів свою любов тим, що послав свого Сина для відкуплення наших гріхів, на муки і страждання, пробудити бажання співчуття та допомоги іншим у важкі хвилини життя, виховувати в дусі християнської моралі. Студенти декламували стації «Хресної Дороги», в яких відображалися страсті Христові та важкий шлях на гору Голгофу. У виконанні Гладій К., Корпан І., Івасечко О. звучали духовні пісні, які своєю ніжністю наповнювали всіх присутніх добротою і любов’ю.

Цей захід заставив кожного задуматися над сутністю життя і про своє місце в ньому.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Переважно хмарно

6°C

Борщів

Переважно хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 8.05 km/h