ukendeitples
-->

Участь у ІІІ засіданні Діалогового майданчика з питань професійної орієнтації населення

28 Листопада 2019

27 листопада 2019 року відбулося ІІІ засідання Діалогового майданчика з питань професійної орієнтації населення при Борщівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості, у якому прийняв участь завідувач заочним відділенням Борщівського агротехнічного коледжу П.В.Войтухів.

 

Учасникам заходу була представлена Презентація досвіду роботи районної філії щодо надання профорієнтаційних послуг для молоді та населення у 2019 році. Були підбиті підсумки профорієнтаційної роботи по впровадженню інноваційних форм роботи, зокрема новітніх технологій – веб-базованої платформи «Моя професія: консультаційна мережа», а також щодо проведення творчих конкурсів «Профорієнтаційний «АРТ-БУК»-2019». В ході заходу відбулось обговорення з членами засідання напрямків діяльності профорієнтаційної роботи з молоддю.
М.Я. Мандзюк, директор районної філії виразила подяку учасникам засідання за тісну співпрацю, а також вручила соціальним партнерам Подяки за вагомий внесок в реалізацію професійної орієнтації населення та пропагування активних форм роботи з молоддю, відзначивши також і Борщівський агротехнічний коледж.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702