ukendeitples
-->

Всеукраїнський тиждень права в БАТК

10 Грудня 2019

10 грудня кожного року весь світ відзначає Міжнародний день прав людини (Human Rights Day). Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН у 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини, яка проголосила рівність всіх жителів планети перед законом. Людина, її життя і гідність, права та свободи визнано найвищою цінністю кожної держави. В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди цієї події.

Тиждень права в Борщівському агротехнічному коледжі розпочато Всеукраїнським уроком «Права людини», на базі групи К-21, викладачем правознавства Т.В.Стецько.
В рамках проведення тижня, також заплановані різноманітні заходи : тренінг «Підлітки мають знати свої права»; тестування ; засідання молодіжного клубу правових знань «Закон і ми» на тему: «Загальна декларація прав дитини та прав людини: права, що належать Вам, права, що належать всім»; виставка книжкових видань про права людини та іншої літератури правового змісту, тощо.
Головні завдання тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.
Сьогодні Україна, як і весь світ, зіштовхнулася із особливою жорстокістю та неповагою до прав людини. Окупація Російською Федерацією території Автономної Республіки Крим, порушення прав людини цією державою на сході України, численні терористичні акти та військові конфлікти по всьому світу свідчать про неспроможність як окремих держав, так і світової спільноти забезпечити на належному рівні захист прав людини і основоположних свобод.
Тому, як ніколи, суспільство має згуртуватися для досягнення спільної мети – захисту прав людини та створення сприятливих та безпечних умов життя в усьому світі.

 

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702