ukendeitples
-->

Фаховий молодший бакалавр – перший набір.

27 July 2020

Цьогорічна вступна кампанія є особливою з кількох точок зору. По-перше, вона проходить в умовах національного та загальнопланетарного карантину, спричиненого поширенням COWID-19. По-друге, цьогоріч вперше відбувається набір студентів за освітньо-професійним ступенем Фаховий молодший бакалавр.

 

В Борщівському агротехнічному коледжі завершився важливий етап вступної кампанії-2020. Пройшли випробування вступними іспитами понад 140 вчорашніх дев’ятикласників, які, виконавши до 12.00 сьогоднішнього дня умови до зарахування, стануть претендентами на звання борщівського студента.

Успіхів Вам, наші дорогі першокурсники!

Приймальна комісія БАТК готується до наступного етапу приймальної кампанії: в серпні стартує прийом документів абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти (11 клас), на основі освітньо-кваліфікаційного рівня Кваліфікований робітник і на основі раніше здобутого ступеня вищої освіти для тих, хто бажає змінити спеціальність.

Вересень місяць дасть шанс стати студентами Борщівського коледжу для всіх, хто бажає здобувати освіту за заочною формою навчання.

Чекаємо Вас!

Телефон приймальної комісії: 098 415 0729

em150gerb pdatulnaytntu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15