ukendeitples
-->

Bідкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві» 

24 February 2021
   Продовжуючи цикл відкритих занять у Борщівському агротехнічному коледжі зі спеціальності  «Будівництво та цивільна інженерія» молодим викладачем Віктором Журецьким 24 лютого 2021 року  було проведено відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Технологія і організація будівельно-монтажних робіт в газовому господарстві»  на тему «Розрахунок і вибір машин для проведення земляних робіт» у групі Г-31. 
 Викладач детально пояснив хід виконання практичної роботи, ефективно впроваджував сучасні інтерактивні методи і технології навчання. 
Під час виконання практичної роботи, студенти вміло використали теоретичні знання з розрахунку параметрів траншеї та зуміли практично підібрати за технічними характеристиками машини і механізми, які необхідні для виконання земляних робіт.
Проведене заняття характеризується достатнім методичним рівнем його організації та підготовки, атмосферою доброзичливості та взаємоповаги між наставником та студентами, тісним зв’язком набутих майбутніми фахівцями навиків для їх реалізації на виробництві. 
Під час обговорення заняття присутні колеги даного закладу освіти відзначили педагогічну майстерність викладача.

em150gerb pdatulnaytntu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15