ukendeitples
-->

Оnline-семінар "Мовою барв, орнаменту і крою. Український традиційний одяг, як відображення культури, традицій та історії вашого краю ( з досвіду роботи Музею українського костюма та української писанки Науково-методичного центру ВФПО)

08 April 2021

07 квітня 2021 р. на базі

відбувся online-семінар "Мовою барв, орнаменту і крою. Український традиційний одяг, як відображення культури, традицій та історії вашого краю ( з досвіду роботи Музею українського костюма та української писанки Науково-методичного центру ВФПО). Одним із спікерів на семінарі виступила Оксана Вовк, завідувачка "Музею історії України" Борщівського агротехнічного коледжу з доповіддю на тему: "Етнокультурна характеристика борщівської сорочки на прикладі виставкової експозиції в "Музеї історії України БАТК". Роль музею у формуванні національно-патріотичного виховання студентської молоді." Корисний та інформаційно багатий семінар проводився для заступників директорів з виховної роботи, кураторів, керівників та працівників музеїв закладів освіти. Дякуємо всім за плідну співпрацю!

em150gerb pdatulnaytntu