ukendeitples

Навчальна практика з дисципліни «Технічний сервіс в АПК»

13 May 2021

Формування професійних вмінь і навичок є досить актуальним питанням для технічних спеціальностей, яке пов’язане із швидким розвитком техніки та новітніх технологій.

У Борщівському агротехколеджі студенти груп третього курсу відділення «Агроінженерія» успішно опановують професійні вміння під час проходження навчальної практики з дисципліни «Технічний сервіс в АПК». Практичні вправи із застосуванням нового діагностичного та ремонтно-технологічного обладнання дозволяють моделювати реальні умови виробництва, формують перший професійний досвід роботи із агротехнікою.

Формуючи компетенції базової технічної інформованості, у процесі проведення практичних занять, студенти вчаться застосовувати діагностичні адаптивні пристрої та відповідне програмне комп’ютерне забезпечення при визначенні технічного стану систем і механізмів двигунів.

Такі практичні заняття сприяють потребі регулярної та планомірної самостійної роботи у процесі вивчення навчального курсу.

em150gerb pdatulnaytntu