ukendeitples

Items filtered by date: Friday, 18 September 2020

На стадіоні спортивного комплексу Борщівського агротехнічного коледжу відбулося спортивне свято присвячене Дню фізичної культури і спорту. З вітальним словом до першокурсників звернувся завуч закладу освіти І.Й.Блозва, котрий побажав студентам сили та витривалості у фізичних випробуваннях та заохотив здобувачів освіти до систематичних занять спортом.
Friday, 18 September 2020 12:40

Вітаємо першокурсників!

Знову ранок вересневого дня у Борщівському агротехнічному коледжі повниться мелодійними звуками веселого дзвоника, адже 76 студентів на основі повної загальної середньої освіти, освітньо – кваліфікаційного рівня, «кваліфікований робітник», раніше здобутого ступеня «молодший спеціаліст» чи вищої освіти заповнять аудиторії нашої Альма-Матер. Саме для них сьогодні розпочинається новий 2020-2021 навчальний рік.
Published in Всі новини

На відділенні «Агроінженерія» відбувся захист виробничої технологічної практики. Студенти в своїх презентаціях продемонстрували закріплені на виробництві теоретичні та практичні навички здобуті в начальному закладі.

Published in Всі новини

Продовжуємо співпрацю з Тернопільським ОЦЗ.

em150gerb pdatulnaytntu