ukendeitples

Items filtered by date: Monday, 26 April 2021

22 квітня поточного року в лекційній залі Палацу студентів закладу освіти відбулося планове засідання педагогічної ради. Із звітом про роботу громадської організації «Студентська рада БАТК» виступила Інна Ониськів. Голови циклових комісій вказали на шляхи реалізації та завдання циклових комісій з модернізації використання інформаційно-комунікативних технологій викладання навчальних дисциплін в умовах дистанційного навчання.

Published in Всі новини
Щороку, 26 квітня вся Україна неначе завмирає… Ми згадуємо 1986 рік і страшну аварію на Чорнобильській АЕС. Цього дня вшановуємо героїзм працівників атомної станції, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників міліції – всіх, хто брав участь у ліквідації наслідків цієї техногенно-екологічної катастрофи сучасності.
Чорнобиль – незагоєна рана, яка нагадує, кровить і буде вічно в пам‘яті поколінь.
Шана всім хто долучився до ліквідації Чорнобильської катастрофи. І мертвим і живим...
Пам‘ятаємо... ??
Published in Всі новини