ukendeitples

Items filtered by date: Thursday, 10 June 2021

09.06.2021р. відбулось онлайн-засідання методичного об’єднання викладачів зарубіжної літератури ЗФПО Тернопільської області тема якого: «Популяризація та вивчення педагогічного досвіду у підготовці та участі у Всеукраїнському конкурсі науково-дослідних робіт для слухачів МАН». Модератором семінару-практикуму виступив Борщівський агротехнічний коледж.

Published in Всі новини

9 червня 2021 р. в Борщівському агротехнічному коледжі відбулася підсумкова теоретична конференція по захисту звітів-щоденників з переддипломної практики студентів групи А-41 спеціальності 201 "Агрономія" в присутності членів комісії: завідувача навчально-виробними практиками Борщівського агротехнічного коледжу Парнети Я. В., завідувача відділення Гільтая В.В., керівника практики Моспана В. Ю.

Published in Всі новини

em150gerb pdatulnaytntu